האתר

I LOVE RIO הוא פורטל עם פילוסופיה ייחודית, המכסה את המרקם החברתי, תרבותי והיסטורי של העיר של ריו דה ז'ניירו, ברזיל היפה.


העברה של העיר, בהווה ובפוטנציאל מוצגים באור ודרך שובבה, שהופך אותם נגישים ומושך לתושבים, מבקרים וקהל מרחוק.עדשה מקורית, חיובית ורחבה עוזרת לקוראים להבין בצורה משמעותית ולעסוק עם התעלומות וקסם של תרבות קריוקה. האתר עוקב אחר מבנה ידידותי, קל לשימוש, אינטואיטיבי, ונעים ויזואלית הצגת מאמרים על תיירות, תרבות, מוסיקה, גסטרונומיה, אורח חיים, חיי לילה, אופנה, ספורט, עסקים, היסטוריה, ניטרוי ומספר ערים ברחבי מדינת ריו דה ז'נרו. הטקסטים בתוספת תמונות מדהימות באיכות הגבוהה ביותר, וכל מצגת מציגה ריו עם עומק ובהירות פנורמי.


תמונות ריו דה ז'נרו

הפילוסופיה


עם כ -25,000 עמודים של תוכן, I LOVE RIO מציע פרשנות תיירות-תרבותית חדשה - בנוסף להצגת מידע שימושי למבקרים ותיירים כאחד, הפורטל נועד להראות כיצד כל היבט תרבותי של ריו דה ז'נרו הגיע לפתח, מסביר איך המקומות האלה משפיעים על חייהם ומסורותיהם של תושבי ריו , וההפקה האמנותית ותרבותית של ריו.

I LOVE RIO חושף פרויקטים ויוזמות הקשורות לשימור הטבע, השמירה על איכות הסביבה, והרמוניזציה שלה עם הפיתוח האזורי - בנוסף למתן קישורים ישירים למוסדות השונים האחראים לפעילויות ופרויקטים אלה.הפורטל מדגיש נרחב הכבוד לטבע, ואת החשיבות של שמירה על איכות סביבה ומעל לכל.

חלק מ I LOVE RIO מוקדש ל -16 ערים ייחודיות במדינת ריו דה ז'נרו - לכל אחת מהערים הללו באתר מדגיש את ההיסטוריה, הטבע, אירועי תרבות מקומיים, אפשרויות לינה ואוכל; מטרתה להגדיל את האינטרס של תיירים בינלאומיים למדינה כולה של ריו דה ז'ניירו, מלבד ההון.