עסקים

מודע לחשיבות הגוברת של ריו דה ז'ניירו בשוק העולמי, אני אוהב את RIO מספק מגוון רחב של מידע על כלכלת העיר, מתאים לאנשים עסקים, יזמים וכלכלנים.


רעיונות שימושיים על איך לנהל את העסק ועוסקים בתרבות שוק מקומית מסופקים, לשניהם הבנת העלייה ומודעות. תעשיות הרחבת ומפעלים מקומיים ממוקמים במרכז במה, יחד עם טכניקות ואנשי קשר שימושיים לעיסוק יזמים מקומיים ולפתח מיזמים מוצלחים. על ידי חיבור קוראים ישירות עם מוסדות ועסקים, האתר גם מקדם מסחר ופיתוח מקומי.


תמונות ריו דה ז'נרו

תשתיות ומשאבים


הכלכלות של ברזיל ושל ריו דה ז'נרו מקבלת חזקות בעשור האחרון: המדיניות המקרו-כלכלית חדשנית, גילוי משאבים נוספים טבעיים, ורפורמות חברתיות משמעותיות סייע יצוא גידול ובהווה ברזיל כיעד אטרקטיבי להשקעה.

אסטרטגיות לשיפור אזורים בלתי מפותחים, גיבוי חזק של חברות פרטיות, ורב-מיליארדים יוזמות לשיפור תשתית כללית כגון תקשורת ותחבורה הן עליונה על סדר היום של ממשלות פדרליות, מדינה ורשויות מקומיות - וכתוצאה מכך מצב כלכלי דינמי למשוך משקיעים בינלאומייםוחברות מסחריות.

משרדי הממשלה הקצו כספים בהיקף חסר תקדים לשיפור תשתיות ומתקנים בכל רחבי הארץ, מכשירים את הקרקע לכוח עבודה גדולה יותר, ויותר הזדמנויות להשקעות בעתיד.

ממשלת ברזיל מיצבה ברזיל כמובילה עולמי, על ידי מתן סיוע למדינות שכנות, בדרך משימות האו"ם, ומשתף פעולה עם מדינות אפריקה ודרום אמריקה כדי לפתח תשתית ומיזמים משותפים.


ריו דה ז'נרו היא הבירה התרבותית של ברזיל ופיננסית, מסחרית גדול, ומרכז תחבורה. אחרי סאו פאולו, ריו דה ז'נרו היא העיר הברזילאית עם המוצר השני הגדול המקומי הגולמי במדינה, מוערך בכ -150 מליארד ריאל לשנה.אזור המטרופולין מהווה רכזת השנייה בגודלה הלאומית של עושר, ו -70% מהכח הכלכלי של ריו דה ז'נרו המדינה.


נהנה מלהיות הבירה הפדרלית של ברזיל עד 1960, במשך כמעט מאתיים שנה, ריו התפתח למרכז מנהלי, פיננסי, מסחרי ותרבותי תוסס.

העיר היא ביתם של תשתית מוצקה עם נמל חשוב, שדה תעופה בינלאומי, שדה תעופה מקומי, שני קווי רכבת תחתית, כמה קווי רכבת בין-עירוניים, ורשת תחבורה ציבורית של מאות קווי אוטובוס ואלפי אוטובוסים.

ריו הוא המטה של חברות, תקשורת ובידור פרטיים ומדינה הפיננסית גדולות. התגלית האחרונה של נפט באגן קמפוס הביאה ריו להיות הבסיס העיקרי של כמה אנרגיה ברזילאית והזרה, שמן, וחברות גז. למעשה, אזור subsalt של ברזיל, אזור מים העמוקים עצום של עתודות נפט מתחת לשכבה עבה של מלח, יכול להכיל עד 100 מיליארדים חביות - מתן ביקוש עצום לשירותים מבוססים-ריו.

העיר היא מרכז פיננסי ובנקאי מוביל, ופעילות ההשקעה של ריו כוללת פיתוח נדל"ן, ניהול כספים, ושוק המניות השנייה בגודלה בברזיל. נוצר בשנת 1845, בורסת ריו דה ז'ניירו, היה שוק המניות הראשון שהוקם בברזיל, באופן בלעדי ניירות ערך ממשלתי מסחר היום.

תעשיות בניית ספינות, מתכות, בתי זיקוק, גז והפטרוכימיה, תרופות, טקסטיל, עיבוד מזון, ורהיטים מבוססות בעיר. יתר על כן, בידור ברזילאי, טלוויזיה, דפוס, הוצאה לאור וארגונים גדולים יש פעילות באזור המטרופולין.

נוכחותו של נמל ימי גדול הביאה בריו דה ז'ניירו להיות רכזת חיונית של פעילות יבוא והיצוא בינלאומית, יחד עם מסחר החוף עם אזורים אחרים של ברזיל ובדרום אמריקה.


תיירות ובידור הם היבטים מרכזיים של החיים הכלכליים של ריו, כעיר היא יעד מרכזי עבור שני מבקרים ברזילאים וזרים כאחד, עם הפוטנציאל לתיירות בינלאומית המתפתחת ברציפות.העיר צפויה לגדול באופן משמעותי בתחום זה, בחלקו כתוצאה מהאירוח של אירועים בינלאומיים גדולים כמו בגביע העולם בכדורגל בשנת 2014 והאולימפיאדה ב -2016, שהביאה את הזרמת כספים, עשרות בתי מלון חדשים, ו פוטנציאל שוק כבר פורח.


חוף ריו דה ז'נרו מדינה, יש לאחד את התיירות החזקה ושווקים כלכליים בעולם - היא גם היעד הפופולרי ביותר עבור רוב 50 מיליון התיירים ברזילאים שחופשה ארצית בכל שנה.

מבחינה הסטורית, תעשיית השירות הייתה החלק החשוב ביותר של הכלכלה של ריו דה ז'ניירו, ויחד עם סחר קטן שומרת על העיר המשגשגת בכל ימות השנה. אלפי חברות קטנות וגדולות ייצור וסחר מזון, ביגוד, מכשירי חשמל, רהיטים, סיגריות, מוצרי עור, תכשיטים, אומנות, ומלאכה. לאחרונה, הייצור של מוצרי אלקטרוניקה ומחשבים החל לשחק תפקיד חזק במשק.

ישנם מעל 200,000 עסקים רשומים בריו, המציעים מגוון רחב של מוצרים ושירותים שונים.רובם המכריע של חברות אלה הם זעירים וקטנים, עם פחות מ -100 עובדים.השירות ומנהל ציבורי המגזרים לפצות על 70% מכלל משרות בעיר, חשבונות מסחר לכ -16%, תעשייה 10% ובנייה אזרחית 5%.

ריו דה ז'נרו היא גם ביתם של כמעט 24,000 חברות תעשייתיות המספקות מקומות עבודה למעל 800,000 אנשים.מעמד בינוני-גדול בהרבה וכלכלת הרחבת מונעים ביקוש לאנשי מקצוע צעיר עם השכלה גבוהה, מה שהופך את העיר לארץ חדשה של הזדמנות. מותגים ברזילאים לאכלס משקי בית בדרום אמריקה, והם באופן פעיל מתרחבים לשווקים גלובליים, עם ריו דה ז'נרו וסאו פאולו להיות בלב הרחבה זו.

גורמים חיוביים להשקעה נוכחית בריו כוללים הרחבה של השוק הפנימי וביקוש לסחורות, השקעה בביטחון הציבור, שיווק באיכות גבוהה ופלטפורמות אירועים ואת הזמינות של כשרון.


האוכלוסייה של ריו דה ז'נרו היא כ -6.4 מיליון בני אדם, והגיעו כמעט 12 מיליון בני אדם, כאשר כולל שטח הגדול יותר מטרופולין - שוק צרכני גדול עוד יותר מופיע כאשר לוקחים בחשבון יותר מ -1.6 מיליון מבקרים שפוקדים את ריו שנתי.


מומחים ניבאו שיהיו R 488,000,000,000 $ הושקעו במגזר הנפט והגז בברזיל בין שנתי 2014 עד 2017, ורוב זה יהיה מרוכז בריו דה ז'ניירו, שבו 80% עצומים של משאבי המדינה מתגוררים.

ריו מציע מקום להזדמנויות צמיחה ועסקית משמעותיים בענף בניית הספינות, תשתית כבישים, נמלים, שדות תעופה, תקשורת ותיירות.העיר מחזיקה מחוז נמל וספנות השלישית בגודלה במדינה, והשקעות ענק נערכות לחידוש והרחבתו.

האוכלוסייה הגדלה ושיפור התשתיות של שכונות עוני, במשותף עם הגדלת הכנסות של התושבים, משכו יותר ויותר מסחר וסחר לאזורים פחות המפותחים של ריו. עסק חדש זה מחזק כלכלות קהילה מקומיות, ומגביר באופן מוחשי ההכנסה ואיכות חיים של התושבים. מחקרים והנתונים מראים כי גידול מהיר בביקוש מייצר מספיק הזדמנויות להרחבת סחר ומסחר כדי לענות על הצרכים מקומיים.

עניין באופן אקספוננציאלי הגדלת ומחויבות לעסק כבר נפגשו עם מאמצים על ידי ממשלות וארגונים לא-ממשלתיים לטפח ולתמוך בפיתוח של כלכלות Favela מקומיות, רואה בצמיחתם הפוטנציאל לריו מחוזק ומאוחד יותר. סמינרים, סדנאות ושיחות המתארחות באופן קבוע לקידום יזמות ולתמוך בעסקים קיימים.

דואר Serviço Brasileiro de Apoio כמייקר Pequenas Empresas (שירות ברזילאי כדי לתמוך בעסקים קטנים), או SEBRAE, קידם את הפיתוח של עסקים מקומיים בקהילות מפויסות מאז שנת 1996. בשנת 2011 הוא פיתח פרויקט תמיכה מעל 60,000 יזמים באמצעות פגישות, כמו גםכמתן ייעוץ והדרכה ממוקדים.


המוניטין המסחרי של ריו ופוטנציאל כבר נהנו מצב של צמיחה מתמדת וככזה, ההגדרה הנופית של העיר פועלת קרקע פורה פורה לצרכנים, יצרנים, ומומחים לעצב את הנוף הבינלאומי בתחומם.


לאור התעניינות גוברת השקעה, ריו דה ז'ניירו מארחת מספר הירידים וכנסים יוקרתיים שבו צרכנים והיצרנים לחלוק רעיונות, רשת ולחדש.העיר מחזיקה הוגנת הביאנלה נפט וגז וועידה עם יותר מ -1,500 משתתפים, בהנחיית מכון נפט, גז והדלק ביולוגי, כמו גם את היריד השנתי, הבינלאומי Navalshore.

הוגן חשובה למוצרי ויטמין וחלבון, ועוד ללבוש ספורט וציוד מעידים על השוק החזק למוצרים הקשורים לכושר ובריאות. במקביל, תעשיית האופנה בריו גדלה ברוחב ומוניטין במהלך השנים האחרונות, והעיר עכשיו מארח מגוון של ירידי אופנה ואירועים.