הפצה

הפרסום של אתר האינטרנט הוא מונע על ידי שלושה עקרונות: הפצה חופשית או הפצה בחסות, ממוקדת והפצה של תוכן יצירתי והנפקות קשורות.


יש שונים אני אוהב את מוצרי RIO, אשר חלקם בחינם בנקודת הצריכה והפצה, כלומר לקוחות לא צריכים לשלם דבר כדי לקרוא את התוכן ההיסטורי ותרבותי העשיר ואינפורמטיבי, ומפיצים לא צריכים לשלם כדי לקבלהאתר עומד לרשותם כמוצר המוצע ללקוחות.


תמונות ריו דה ז'נרו

נראה גלובל


חלק מאסטרטגיית הפצת RIO אני אוהב כולל תוכניות מותאמות והתפתחויות שותפות של מותגים ומוצרים, לגלות התרבות ותדמיתה של ריו דה ז'נרו רמה לאומי והן בעולם.

בעוד הפורטל משיג חשיפה בינלאומית ואת מודעות למותג באמצעות תוכן בחינם וייחודי שהוצג בלמעלה מ -50 שפות, הנפקות קריוקה מקומיות להגיע עמוק בתוך ברזיל באמצעות מגוון רחב של מוצרים צריכה.

הפיתוח המשותף של תוכן תיירותי ותרבותי באמצעות פרסומים באינטרנט ונייר, יחד עם מוצרים המייצגים תרבות קריוקה, בנוי על זה מודעות למותג רב-מוצר הרחבת.


עריכה תוכן מותאם זיווג עם זהות חזותית מותג אחיד על פני כל קווי המוצר, משמש כדי להסביר ולקדם את כל הצעות ואילו מסגורם בתוך היסטורית קריוקה ותרבות.


פורש מגסטרונומיה לספרי צילום, ממוצרי קוסמטיקה לציוד ספורט, אני אוהב את RIO מחויב למסור חלק מהתכשיטים של Maravilhosa Cidade בדרכים יותר ויותר מרחיק לכת, חדשניות ויצירתיים.