אופנה

אני אוהב את RIO מציג את האופנה הבולטת והעכשווית ביותר לגברים ולנשים בריו דה ז'ניירו, מתן תובנה המגמות האחרונות בבגדים לעבודה, מפלגות, ספורט, בילויים יומיומיים וחוף הים.


ההתפתחות ההיסטורית של מגמות בסגנון בינלאומיות ולאומיות מקבלת מבט-בלרהט קוראים עם תחושה של המשמעות החברתית והפוליטית של האמנות.משמלות וחליפות לביקיני ובגד ים, מסלול של רעיונות סגנון ארוז ונמסר לקוראים כדי לעזור להם לרענן את המלתחה שלהם ולהבין את אסתטיקת קריוקה.


תמונות ריו דה ז'נרו

סגנון למוח היצירתי


החיים תוססים של ריו דה ז'ניירו, קשור באופן הדוק לסגנון האופנה האינטנסיבי שלה, כפי שהוא אחת השפות שהעיר משתמשת כדי לבטא את האישיות שלה.האנשים של ריו שילבו חלק מהחמימות והיופי של הסביבה והאופי שלהם לדרך בה הם מציגים את עצמם, מה שהופך אותם אסתטיים רבים השפעה בעולם אופנה בינלאומית.


כל טוב והבולט מעצבים ובתי אופנה נמצאות במקום התרבותי הזה, אבל המותגים המקומיים לקחת את הכתר - הפנורמה המקומית צפופה בשמחה עם מעצבים שאין לעמוד בפני שנותנים מגמות קול שלהם.


יש לי Cariocas מבט שונה מאוד, מאופיין בנטייה לצבע, ניצוץ ומשחקיות. אופנה בעיר היום היא התוצאה של יצירתיות המקומית ושל השפעות מכל רחבי העולם, הךמיין-מחדש ומותאם לחום והפתיחות של הטבע של העיר ותושביה.

דפוסי Vivid, פלטפורמות ואלמנטי טורקיז לעבוד בצורה מושלמת בידיים של רחבה זו לPret-a-porter טרופי: ריו קובע סטנדרטים משלו, ומשווה רק לעצמו.שימוש ייחודי מאוד של גוונים, מרקמי גלם ומבריקים, כמו גם צורות גיאומטריות או flaunty לתת כשרון שאין לטעות בי למסלולים, בתצוגות אופנה, כמו גם על החוף.


עד תחילת המאה ה -20 אופנה ברזילאית נקבעה כמעט לחלוטין על ידי מגמות אירופאיות, שנועדו בגדים שלעתים רחוקות מותאמים לאקלים הטרופי.בעשורים הראשונים אלה סגנונות בינלאומיים הובלו על ידי מעצבים צרפתים, ששחררו את הנשים מהמחוך.


הביקיני נועד בפריז בשנת 1946, וגרם למהומה כזאת שזה היה שמו של אטול הביקיני, תיקון קטן של האוקיינוס האטלנטי שבו אמריקאים ביצעו בדיקות אטומיות. זה היה שחוק ראשון בריו דה ז'ניירו שנתיים לאחר מכן, ומאז הפך לסמל איקונים של תרבות חוף קריוקה. בשנת 1962, הכפכפים הראשונים נוצרו בברזיל, המבוסס על נעליים יפניות, שסללו את הדרך למותג בעל שם העולמי Havaiana.

Mod, היפי ואופנות גראנג 'שלטו בשנתי ה -60, שנות ה -70 וה -80 על פני המערב, השפיעה באופן נרחב על ידי מוסיקה הפופולרית של הזמן כגון רוק, דיסקו, גראנג' ומתכת.

להיות ריו דה ז'נרו בית למגוון של מורשות, תרבויות, ותת-תרבויות, אופנה ומגמות שפותחו בהתאם. סגנון קריוקה נחגג לצבעים הבהירים ותוססים שלה שיתאימו לאקלים שמשי, עדיין יש הבחנה משמעותית בין הסוגים של תלבושות שחוקות לעבודה ופנאי.


העיר היא מאוד תרבותית ומגוונת, ויש כמה זרמים אמנותיים ומקוריים פועלים ברחובות התוססים שלה. סמבה, בוסה נובה ולגלוש כמה הז'אנרים שנותנים אופנה אופי ייחודי כאן, וניתן למצוא בכל הביטויים האמנותיים שמעצבים מקומיים לבחור.

בעוד המגוון העצום של צבעים, צורות, דגמים ועיצובים מצליח אקראי למבקר, קיימות הנחיות ברורות וספציפיות למקומות, אירועים, ותת-תרבויות. לבוש החוף כדלקמן כללים ברורים, לעתים קרובות ככל ambiances הרשמי ואלגנטי: מבקרים יבחינו מייד שאין סיבה לחפש מבולגן בחוף הים.


אמנות, יופי ואלגנטיות הם בעל חשיבות עליונה באורח החיים של ריו.החוף והנופים, הפעילויות והתחושות שלה הם האטרקציה העיקרית בחייו של העיר הזאת והמקום המושלם לחוויות אלה להצטרף בהיא אופנה. מעצבים בגדי ים הם להיט גדול בכל ימות השנה, כי המוצרים שלהם הם לא אטרקציה תיירותית, אבל דרך החיים לכל האזרחים.

במהלך השבוע הגברים ונשים נוטים לבחור עבור חליפות, בגדים רשמיים ונעליים סגורות. יש אמנות מסוימות לבחירת פריטים אלה ניתנו האקלים החם ולח - שני המינים נוטים ללבוש פריטים מתאימים רופפים מבדי אור.

היבט ייחודי של אופנה יומיומית והלילה הוא שיש לי גברים ונשים די מראה טבעי. מכנסי ג'ינס קצרים, צמרות רצועה רופפות, זורמים חצאיות ושמלות, חולצות וסנדלים תוססים ניתן לראות בברים, ריבועים, פארקים וחופים. איפור הוא בדרך כלל די דיסקרטי, והשיער של גברים הוא בדרך כלל קצר ומחוספס, לעתים קרובות מלווה בגילוח מוחלט או זקן אור לכל היותר.

בעוד המראה הקלאסי הוא טבעי ונשמות חופשיות, בעיקר סביב החופים, Cariocas נוטה להיות מסודר וגם-המלון. נעליים ובגדים הם טריים, נקיים ובלתי מקומט. נשים רבות לעזוב מנעוליהם ליפול באופן טבעי, באופן קבוע אחר שיישרו אותם. זהו גם מנהג נפוץ עבור גברים ונשים יש מניקור ופדיקור.

הדפסים רב-תרבותיים וסגנונות, חצאיות ותכשיטים, הם מרכיב קבוע של מלתחת קריוקה. יש מותגי מעצבים מקומיים פופולריים לצעירים בעיר וברזיל הרחבה יותר - קולות חלוציות באופנה ברזילאית, קייטרינג לאנשים בכל הסגנונות והזרמים באמצעות חתיכות תוססים, טריות ומפתות. העיצובים של ריו הפתיל מקורי באיכות גבוהה ותחכום, עם מודעות לצרכימים היומיומיים של גברים ונשים ברזילאים.

תכונה של עיר אופנה זו היא הגיוון שלה, ויש משהו לכל אחד: מ, ריו דה ז'ניירו מוצא אופנתי והיוקרתי ביותר לגולש הקבוע דרך כדי לענות על הצרכים ולרצות את מצב הרוח, ואפילו להתחבר עם רצונות לא ידועים. ניתן למצוא צדדיות זה תחת מותגים שונים, מתיז עם תחכום חוויות אקזוטיות ויצירתיות.


תעשיית האופנה בריו גדלה ברוחב ומוניטין במהלך השנים האחרונות, והעיר עכשיו מארח מגוון של ירידי אופנה מכוננים שאופנה ומעצבי מכל רחבי העולם לתזמן סביב השנה שלהם.העיר היא גם ביתם של המוסד החשוב בשם "האקדמיה Brasileira דה Moda," האקדמיה הברזילאית של אופנה.


הסצנה התרבותית העשירה מחזיקה מקום לכל ביטויים האמנותיים ואופנה עושה הופעות רבות בלוח שנת קריוקה, במיוחד עם שבועות האופנה של ריו דה ז'ניירו, שמדי שנה להוביל את הדרך עם מהדורות קיץ ובחורף. אירועים אלה, הם בין אינטרנט עצום וחזק של אירועים המכסים את השנה ואת הארץ בהופעות מרגשות.השמות הגדולים ביותר בתעשייה, כמו גם השפעות מרכזיות מחו"ל, לבוא יחד בזה פסט להדהים עם הפאר של שמלות הערב שלהם, את הרעננות של החתימות היוקרתית ונינוחות שלהם, ובגדי הים המתוחכמים.בצבעי אדמה וצבעי פסטל, נצצו עם האדומים בהירים והדפסים האביב, נשיות ופיתוי הם הכוכבים האמיתיים של המופע.

הסגנון בא באופן טבעי, הודות ליציבות והיופי הטבעי של נשים ברזילאיות: מוזות החיים אמיתיות בנשמה של העיר. דגמי סופר ברזילאים וקובעי מגמת אופנה הם דוגמאות לחשיבות של עניין האופנה של ברזיל ושל הכשרון והיופי שלה נשים. להתהדר שיער הוא אחד מסימני ההיכר של עיר ברזילאית זה: אם זה מנעולי גולש ארוכים, או רעמה גלית בת ים, שיער בריא ומבריק הוא ביקש במסירות אחרי.

כמה רעיונות, למי שלא רגיל כמו ללחות והרוח האופיינית לצד החוף, יכולים להיות מאוד מועילים לשמור על קשר עם הסטנדרטים מושלמים ליד של המקומיים. יש "ההתפרצות ברזילאית" מיישרת טכניקת שיער מומחים רבים, ואילו מגמות טבעיות יותר הופכות רק פופולריות כמו עם אידאלים לטיפולי יופי בריאים, במקום אפשרויות כימיות.


קניות בריו דה ז'ניירו יכולה להיות מגוונת כמו שכונות של העיר 160, 70 חופים, וברים אינסופיים. קניוני יוקרה וקניות יוקרתיות זמינים ככל שווקים מרגשים רחוב שבו כל מה שהוא מציאה - שלא לדבר על ירידים עתיקים, Hippy היריד המפורסם איפנמה, או לילה קופקבנה המקסים עומד.


מגוון רחב של אפשרויות כדי לספק את כל הטעמים ותקציבים פזורים בכל המחוזות, ולתת לכולם אלטרנטיבה מושלמת ליום סגריר. קניוני מיני קניות, כמעט במסווה של חנויות בודדות, להסתיר בתוך בניין בכל פינה בעיר - מנקודת האור, מרכזים אלה הם מועדף בקרב מחפשי מציאות מקומיים.

לכן, אם החופים, ביקיני, והחום של ריו הפכו יותר מדי, אז בעיר יש כמה הזדמנויות קניות מבריקות למינון של טיפול הקמעונאי. ישנם מספר רב של קניונים, מתחמי קניות, בוטיקים, וזעיר אחד מחנויות כדי לשמור על קונים נלהבים מאושרים.


מחירים יכולים להשתנות כמו מזג האוויר בקיץ - כך מיקום יכול להיות ההבדל בין יקר ומציאה - במיוחד לבגדים, נעליים, אומנויות ומלאכות, ומזכרות.


Barra קניות היא הקניון הגדול ביותר והפופולרי ביותר של ריו - ממוקם במחוז Barra da Tijuca, זה כמעט עיר קטנה בעצמו, להשלים עם מסעדות ובתי קולנוע במרכז העיר ניו יורק הסמוכה - ביתם של יותר מסעדות, פאבים, ו אפילו כושר מועדונים. זהו ללא ספק המקום ללכת למסע קניות, עם מאות חנויות התפשטו על פני אורך קילומטר מתיחה 4, מגבוהים שמות רחובות לבעלות עצמאית חנויות אופנה ותכשיטים. לא רחוקה באותה שכונה, הפינה החדשה בזירת הקניות היא כפר הקניון היוקרתי ואופנתי, בו מוצגות רק את הטוב ביותר של מיטב מותגים ברזילאים ובינלאומיים.

גם מיקוד הצרכנים המתוחכמים, הוא סאו Conrado האופנה הקניון - הבית לחנויות יוקרתיות בכל מותגי מעצבים בלעדיים בו מוצגות. קוסמטיקה, ספורט, וחנויות אלקטרוניות לספק תיירים וCariocas ממון עם כל מה שהם צריכים לכיף אחר הצהריים.החלל פתוח ואוורירי, והאווירה יותר רגוע מאשר מתחמי קניות אחרים. הנה, זה לא יוצא דופן לזהות סלבריטאים ברזילאים ודוגמניות מעיינים החנויות, לעתים בדרכם לקולנוע המקומי מצוידים בארבעה מסכים וחניה נוחה.

לקניות גדולות, וליד האזורים הפופולריים ביותר החוף, הקניון המרשים, ריו סול ממוקם בנוחות בBotafogo, וקניות לבלון השיק נכון בלב Leblon המחוזי. עם מאות חנויות, מגוון של מסעדות, ובתי קולנוע, קניונים אלה ממוקמים קרובים לרבים מהאתרים הפופולריים ביותר של ריו, כגון הרי סוכר הלחם וקורקובדו.

בלון הוא שכונה יוקרתית שבו כדי למצוא מסעדות, בוטיקים של מעצבים ונוף מחניק של העיר. זה גם ליד Babilonia Feira Hype, אירוע חודשי שמציג אופנה, עיצוב, אמנים קולינריים ומוסיקה עם מחתרת, מגע משמעותי ואפשר לחזור. מציגי אורחים והופעות חיות של אמנים וDJ של ידועים קרובים או עולם מוסיפים לחוויה, שהוא אחד המשותף ביותר וצפוי על ידי מקומי להוט לפגוש נטיות אופנה חדשות.


אופנה ברזילאית עדיין בסימן סינקרטיזם אסתטי - תערובת של השפעות, זהויות, מושגים ומגמות. היתוך ייחודי זה הוא כל הזמן להיות מועשר על ידי מעצבי קריוקה, וניתן למצוא באירועי high-end וחנויות, קניונים אופנתיים, כמו גם בירידי אופנה מקסימים ברחבי העיר.


בנוסף למחוזות קניות ובילויים האופנתיים ושפלפל העיר, יש גם מספר ירידי אופנה ובגדים. אחד המפורסם ביותר של אלה הוא אירוע דו חודשי בשם "אשכול O," שמפגיש אופנה, מוסיקה וגסטרונומיה מעודנות וניסיונית באחוזה יפהפייה בשכונת Botafogo.

יש מקום לירידי אופנה אחרים, כגון אחד שנערך בכל יום ראשון בשכונת האייקונים של איפנמה: פיירה היפי השוק, אשר נותן סיכויים מצוינים מבקרים ומקומיים כדי לראות וליהנות מהאוצרות העתיקות ולהתאים באופן מושלם בסצנת רטרו השיק שלהאווירה הנינוחה שרק ריו דה ז'נרו יכולה לתת, ומובטחת לייצר כמה אובייקטים מעניינים לכל מי שמתעניייין באמנויות קריוקה ומלאכה.

מי שמחפש בגדים ונעליים במחירים מוזלים, צריך ראש העיר של Centro, במיוחד לאורך הרחובות Rua Uruguaiana, Rua da Alfândega, וRua בואנוס איירס, שבו חנויות אופנה להשתלט על חזיתות הרחוב של רובע קניות ציון דרך בשם "SAARA."

כאשר קונים אמנות מקוריות, שכונת סנטה תרזה היא מקום המפגש לרבים מהאמנים של ריו ומוחות יצירתיים, גלריות אמנות כל כך הרבה מעטרות את הרחובות המרוצפים וסמטאות צרות.בתי הקפה, ברים, המסעדות ושל שכונה מקסימה זו מספקות הקלה לרגליים עייפות לאחר הקניות של יום ארוך, תוך כמה דוגמאות יפות של יצירות אמנות ברזילאיות ניתן לרכוש בשכונה - מסבירות ליקרות יותר, וייחודי באופן עקבי.

לפריטים מיוחדים יותר, כמו כלי נגינה, Rua da קריוקה הוא רחוב עם שפע של חנויות מוסיקליות שבו מכשירים ברזילאים מקומיים כגון גיטרות באהייה, ניתן לקנות Rabecas, וPandeiros - כולם לעשות מזכרות גדולות ומציג למשפחה בבית.

עם הבנת נוזל כזה של מגמות, אינטרסים וחקירה של תחושות וחוויות, אין זה מפתיע שתוצאות יצירתיות קריוקה בהצעה רחבה מאוד של חומרים וטכניקות, שכתוצאה מכך מייצרת יצירות סבירה ומעודנות בעיצוב, תכשיטים, פינוקים יופי ו אבזרים.