אורח חיים

ריו דה ז'ניירו הפך חלוצה בינלאומית במחויבותה לפעילות גופנית, בריאות ורווחה נפשית.


אני אוהב את RIO חושף משטרי כושר, בילויים, טיפים וטכניקות, מריצת קריוקה לחדרי כושר המקורה וברכה חיצוני, יוגה, מדיטציה, והטיפים התזונתיים האחרונים ומגמות. ספא, סדנאות, תוספים וטיפול אישי נחקרים, הבאת התושבים ומבקרי חיתוך תובנה קצה לכיצד לטפח ולפתח את הגוף ונפש.


תמונות ריו דה ז'נרו

בריאות, חיים בחוץ, וסוציאליזציה


סגנון חיים בריו דה ז'ניירו הוא מגוון כמו הטבע שמברך את העיר ורחבה כמו התרבות שמעשירה אותו.

ישנם מעל 160 שכונות בעיר, כל אחד עם המאפיינים הגיאוגרפיים ועירוניים שלה, בעיצוב אורח החיים של Cariocas בהתאם - בעוד כמה מחוזות הם הבית לחופים מרהיבים, יש חלקים אחרים של העיר יערות גשם האטלנטי, ארכיטקטורת אתר, או פארקים בעיר מדהימות להיות גאה ב.

הרים, חופים, יערות ואגמים שזורים עם גיוון ומסורות התחקות לעמים ילידים ופורשים נרחב לאמץ אפריקה ומורשת אירופאית, המאפשרים ליהנות מCariocas העיר באלף דרכים.


מעבר לתמונת העולם המפורסם של נינוח ואורח חיים רגועים חיצוניים, החיים קריוקה כוללים מגוון רחב של היבטים אחרים להגיע עמוק בשורשים תרבותיים המסורתיים של האוכלוסייה, ואי הרחבת ופיתוח עם הגלובליזציה של העיר ושל ברזיל.


המערך הנפלא של ריו דה ז'נרו של נופים טבעיים ואקלים מענג חם, כמו גם אופי עמוק חברתי, לפתות תושבים לבלות את זמנם בחוץ ולהתענג על יפיה של העיר והחברה הנעימה של אחרים - הצהרה לחברותיות הייחודית ו סבירות Cariocas.

משותף לכל הפעילויות, הוא דגש ברור על סוציאליזציה וההנאה האמיתית של חיים והערכה לכל גווניה, עם נטייה ברורה לבחוץ.

בהמשך לכל עיר גדולה יש להציע, אורח החיים בריו דה ז'ניירו כולל תמהיל מעורר קנאה של פעילויות חוצות, חיים בריאים, לא פורמאליות ומאולתרים מפגשים חברתיים, בפועל ספורט, ובילוי מקסים כגון דיג ועפיפון עף.

בהערכת התקשרותה של האוכלוסייה עם הסביבה הטבעית שלהם ונטייה למפגש חברתי, הממשלה תמכה ומשופר שיטות כושר ברחבי העיר באמצעות אירועים, תחרויות ויצירת חללים ומשאבי פנאי.

כמה חברות פרטיות גם להסתכל כדי לשרת את הטבע הפעיל וחיצוני של תושבים ולתרום על ידי מתן שיעורים ופעילויות לשיפור כושר ולשפר את מיומנויות, התעדכנות במגמות העדכניות ביותר בעולם תוך מתן זה ספין קריוקה.


טבע משפיע ישירות על אורח חיים בריו דה ז'ניירו - חלק מרשים האוכלוסייה של העיר הוא מתלהב אינטראקציה עם הסביבה הטבעית שלהם: מבחר הייחודי של חופים עירוניים, לגונות ים-הצד, פארקים טבעיים, גנים, יערות, והרים סלעיים.


האקלים החם עושה ספורט ובילויי כושר למושך יותר ובכל פרק וחוף ניתן למצוא צבאות Cariocas ריצה, רכיבה על אופניים, פעילות גופנית ומשחק ספורט.

תושבים ומבקרים בעיר באופן קבוע לעשות טיולים אל הגבעות שתעשרנה את פארקי מטרופולינים הגדולים כגון 'Tijuca Parque da' או 'Parque da Pedra Branca', ערבול דרך יער וסלעים ליהנות מנוף סנסציוני של העיר סביבולהלן.

אופניים רכיבה ארוכה נלקחות סביב כמה לגונות מטרופולין כגון מפורסם 'אגואה רודריגו דה פרייטאס' או לאורך עשרות החופים, בעוד שחיינים, שייטים וגולשים לאכלס שני מפרצים והמים האוקיינוס.

מתיחות החוף ביותר קו הדייג וכדורגל, כדורעף ותרגילי כושר שנערכו על מתיחות בחול בחוץ החמים.

החל משעת הזריחה וממשיך גם לאחר שקיעה, כל החופים המרכזיים בעיר הם ביתם של האנשים או פעילות גופנית איסוף בצוותים לשחק ופעילות גופנית - ככל הקשישים ליהנות השעות המוקדמות של היום, לאחר שעתי לימודים רבים ארגונים ללמד כדורגל וכדורעף לילדים בכל הגילים.

בברכה ספורט ותרגילים מחלקים רבים של העולם, יוגה כיום נחשבה לאחד מהפעילויות מזינות ביותר לגוף ולנפש ושיעורים פופולריים ניתן למצוא בחדרי כושר, חופים ופארקים ברחבי ריו - עם שילובה של תמרונים פיזיים מיומנים ושלווה מדיטציה היא התאמנה עכשיו אפילו על צף לוחות לגלוש סטנד-אפ מוקפים במים.

הקשר העמוק לטבע, בריאות, והרצון ליהנות מחיים במלואם עשה את זה כדי שנוסע לעבוד רב להגיע למשרד שלהם במקומות ספורט תלבושות, בשילוב עבודה והיציאה משגרת חייהם ועושים את הטוב ביותר של הכרח.

בדרך כלל, עובדים רבים לעזוב attires הרשמי שלהם במקום עבודתם, כך שאין זמן מבוזבז וניתן ליהנות מפעילויות חוצות בדרכם ל, ואחרי העבודה.

מזג אוויר חם פירוש פעילויות חברתיות חיצוניות - Cariocas בדרך כלל לאסוף בחוץ, בכיכרות, בארים, פארקים וחופים, שהופך אותם באופן ייחודי פתוח לאנשים חדשים ומקומות, עשוי שיהיה לאירועי תרבות או ספורט, או לחלק ברביקיו סוף השבוע אופייני רוב משפחות קריוקה.

זיקה זו עם בחוץ ינקה מודעות חזקות של מזג האוויר - Cariocas רב מסוגל לחזות בדייקנות מרשימה אם עננים וגשם מתקרבים.


שיטות סגנון חיים ותרבות מפותחות ומוזגו לתוך אחד את השני משני החיבור עם טבע ומורשת - ההשפעה שניתן לראות במגוון ביותר של דרכים, בפעילות החל מדיג ונופש ופעילות גופנית להנאת מוסיקה וחגיגות אמנותיות.


מורשת עיצבה שתי ההיסטוריה של העיר, ודרך תושביה נהנים מזה - המוזיקה הייתה משולבת בהיבטים רבים של חיי עיר, הופכת להיות חלק מחגיגות דתיות, הופעות-בחסות עיר והופעות חיות כהרבה ימי חוף אקראיים כדרך ום -box על החול.

מזון טרי הוא חלק חיוני של אורח חיים מקומיים - תכונה מקסימה וארוכת שנים של השגרה השבועית קריוקה היא לקנות מצרכים ביריד מקומי, שבו לקוחות להתחבר ישירות עם התוצרת מאדמתם.

לכל שכונה פרי אחד לפחות בשבוע ושוק ירקות, שבו לקוחות בנחת לאורך מעברים בחירת החומרים הטובים ביותר ובמחירים סבירים מאוד, טעימות דגימות טעימות ומפטפט בעליצות עם המקומיים וסוחרים אחרים.

פעילויות ופרקטיקות יומיומיות גם נקבעו והושפעו סינקרטיזם קריוקה האופייני - הבילויים חלק התאריך חזרה תרבויות ילידים מוקדמות, ואילו פעילויות, הרגלים ומזונות אחרים נובעים ממתיישבים אירופיים ואוכלוסיות אפרו-ברזילאיות.

קהילות דייגים היו קיימות עוד לפני ההתיישבות פורטוגזית של ברזיל, בעוד שאומנות הלחימה החשובה של 'קפוארה' ורבים קשרים רוחניים מקורם במסורות אפריקאיות.

כמו כן, יש ריו דה ז'נרו עושר רב של מאכלים לאומיים מסורתיים עם שורשים במגוון רחב של רקעים תרבותיים.


הממשלה עוסקת באופן פעיל בקידום היחסים חזקים 'Cariocas עם סביבתם, ולהבטיח שהמורשת תרבותית נשמרה - שני קמפיינים חינוכיים ותשתית מודרנית הם חלק מהמאמצים המכוונים לשיפור וטיפוח אורח חיים בריאים.


בשנים האחרונות, מוסדות הציבור יישמו מגוון יצירתי של תוכניות להגברת מודעות, מוטיבציה לקידום בחירות אורח חיים בריאים וחיוביות.

כאורח חיים הוא התוצאה של גורמים רבים concurring, כוללים צריכת מזון בריאה, הממשלה הלאומית פרסמה סדרה של הנחיות תזונתיות, מציע ייעוץ חכם על מה לאכול, הדרך הטובה ביותר להכנת מאכלים, ואיך ליהנות את זה הכי טוב.

ההנחיות ממליצות על השימוש בחומרים טבעיים, ההימנעות מעיבוד תעשייתי, וטיפוח תרבות הקולינרית משותפת, שבו משפחות לקנות, לבשל וליהנות מאוכל ביחד - גישה חדשנית זו אורח חיים קשורים קשר בל יינתק בדיאטה ואורח חיים בריאים, אבן פינה של קריוקה אורח חיים.

ממשלת המדינה של ריו דה ז'נרו ספונסרים באופן שגרתי מסעות פרסום, כמו גם מגוון רחב של חדרי כושר בחינם חיצוניים ותחרויות רחב היקף ופעילויות ברחבי העיר, תוך שימת דגש על מגוון הרחב של מקומות מדהימים טבעיים ומבני מעשה ידי אדם זמין באופן חופשי לכל Cariocas.

נתיבים מרשימים עירוני אופניים נבנו, כמו גם סקייט-פרקים חדשים, לדמוקרטיזציה גישה לשטחים ציבוריים ולקדם פעילויות כושר מגוונות - רוב החופים הוא ריו דה ז'נרו מצוידים בחדרי כושר קטנים בחינם לשימוש, ואילו מחוזות רבים ברחבי העיר הם בית לחדרי כושר באוויר פתוח ציבוריים והמודרניים לקשישים.

הוספה לשבילי אופניים בחסות העיר, מפעלים פרטיים הפכו אופניים ציבוריים זמינים שניתן לשכור והורידו את מאוד בקלות על פני ריו דה ז'ניירו, קידום אורח חיים פעילים והדמוקרטיזציה של חללים נוספים.

מספר חברות עצמאיות מציע שיעורים ופעילויות קבוצה, מודעים לרצון 'Cariocas לעסוק עם סביבתם ולחלוק את חוויותיהם אחד עם השני.

שיעורי ריקוד, מוסיקה, בישול, אמנות וגלישת לחימה לפעול כדרך של התחברות להיסטוריה עשירה ותוססת והוסיפו לרפרטואר אישי.

ההנפקות טבעיות הזוהרות של העיר, בשילוב עם הזרם המתמיד של שיטות עבודה מרחבי העולם, יצרו מארג עשיר של מסורות וזהויות תרבותיות; מאפשר מגוון רחב של סגנונות חיים קריוקה ש, תוך שונה לכאורה, כל לחגוג את האהבה לחיים ואת חשיבותם של אחרים.