שותפויות

מגוון רחב של שותפויות חסות ופרסום זמין, מכרזות פשוט כדי להשלים את תוכן טקסטואלי וצילום של האתר, למאמרי תכונה מרובים עמודים. אפשרויות אחרות כוללות חצי עמוד, עמוד שלם ומציג כפולים עמודים, כמו גם שילובי פרסום ייחודיים וחדשניים.

לוגו ריו דה ז'נרו1

 


שנים של מסירות מקצועיות הביאו לפורטל I LOVE RIO, עבודה שמגלה ריו דה ז'נרו, עיר ומדינה, דרך אלפים עמודים של מידע תיירותי, תרבותי, היסטורי וחברתי, יחד עם אלפי צילומים בלעדיים של סטנדרטי האמנותי קצוני .


 לוגו ריו דה ז'נרו2

 


המבנה של הפורטל החדשני ועיצוב, מעולם לא עשה קודם לכל עיר אחרת בעולם, הוא עשיר בתוכן שהוא מנוצל בקלות, וכתוצאה מכך מוצר של הרמה וערך הגבוהים ביותר למגוון רחב של קוראים בינלאומיים.


לוגו ריו דה ז'נרו3

 


משתמשים יכולים לגשת בקלות לפארקים דרך מחשבים וטבליות, להעריך פילוסופיה ייחודית של הצגה ועיצוב שבו הלוגו, הודעה וכתובת האינטרנט "I LOVE RIO" הוא חשפו בלמעלה מ -50 שפות.


 

לוגו ריו דה ז'נרו4

 


מוצג באנגלית, ובאופן ישיר גוגל לתרגום בשפות רבות על ידי הקורא, הפורטל מיועד בעיקר למשתמשים בינלאומיים, מה שהופך את אתר האינטרנט כלי רב ערך להצגה העולמית של מותגים מקומיים ובינלאומיים על פני אזורים ושווקים.


 

לוגו ריו דה ז'נרו5

 


בהתבסס על פילוסופיה של פרסום בלעדי, הפורטל מציע מרחב למספר נבחר של נותני חסות ומשתתפים.מותג פרטנר בבירור מוצג בכל אחד ממאות עמודים של תוכן ותמונות של פרק בחסות.


 

לוגו ריו דה ז'נרו6

 


תעריפי פרסום להשתנות, גם על פי הרמה של החסות למעורבות חיובית בתהליך הסביבתי העולמי, רואים שאחד מהיעדים של I LOVE RIO נותן הבחנה לאלה שעושים את הבדל בעולם.


 

לוגו ריו דה ז'נרו7

 


ספונסרים שאני אוהב לשתף את חזונו של RIO, ולתמוך בפיתוח כלכלי בר-קיימא או תרומות חברתיות חיוביות, לקבל שיעורים והתחשבות מיוחדים. אני אוהב את RIO: טוב לכולם.