מדינת ריו

מתוך הכרה בחשיבות ואת מערכת היחסים סינרגטיים בין ההון ועשרות ערים שמנקדות את המדינה, אני אוהב את RIO מספק מידע מאייר עיניים על הערים, המחוזות וקהילות שמחוץ לבירה המפורסמת של המדינה.


כל הסדקים והפינות של המדינה נחקרים במרדף של אבני חן תרבותי, גסטרונומית וחברתי חבוי.האתר בוחן את ההתפתחות ההיסטורית ונופים יפים של אזורים רבים ייחודיים, וחושף את התפקיד החשוב שכל הצגות במרקם הכולל של המדינה.


תמונות ריו דה ז'נרו

קולוניאלית היסטוריה וטבע מרהיב


בגלל טלוויזיה, סרטים, ומגזיני נסיעות יש לי מטיילים רבים רעיון של מה שהעיר מפורסם בעולם של ריו דה ז'נרו היא על: הפסל שאין לטעות בו של ישו הגואל היה אחד הייצוגים הסמלי ביותר או ריו וברזיל כמעט המאה. סמבה, הכדורגל, החופים, וחגיגות הקרנבל של ריו היו בתקשורת במשך עשרות שנים.

מעבר למה שכבר מפורסם, יש הרבה יותר לדעת וניסיון בסביבה - אזור שעדיין לא ידוע במידה רבה מחוץ לברזיל. ריו, כעיר המכונה לעתים קרובות יותר ל, ממוקם במדינה באותו השם, המדינה של ריו דה ז'נרו - הבית לעושר של ציוני דרך טבעיות ותרבותיים, חופים יפים, הרים, שמורות טבע וירוקות.

יש 26 מדינות פדרליות בברזיל, 27 בסך הכל עם המחוז הפדרלי של ההון במדינה ברזיליה.המדינה של ריו דה ז'נרו גובלת במדינות מינאס ז'ראיס, אספיריטו סנטו, סאו פאולו, ועל ידי האוקיינוס האטלנטי.


המקיף את הבירה, כל אזור של המדינה של ריו דה ז'נרו הוא ביתם של מגוון רחב של מקומות של עניין תיירותי ותרבותי רב. בעוד כמה אזורים הם בית לאיים ידועים וחופים סודיים, אזורים אחרים להציג את המסורות בן מאה שנים ואדריכלות קולוניאלית. חלקים אחרים של המדינה הם גבוהים בהרים או מוקף ביערות, ובזמן שכולם השונים, כל האזורים במדינה להציע אירוח ברזילאי שאין לטעות.


המדינה של ריו דה ז'נרו מחולקת בשמונה אזורים - Região Metropolitana, Região Serrana, Região Norte Fluminense, Região Sul Fluminense, Região Noroeste Fluminense, Região das Baixadas Litorâneas, Região Medio Paraíba, וRegião Costa Verde המדהים.

ממוקם בMetropolitana Região, ניטרוי יושב במפרץ Guanabara ממש מעבר מהעיר ריו דה ז'ניירו, עם מרחק של כ -10 קילומטר בין שתיים. ניטרוי הוא בית למגוון עשיר של אטרקציות תרבותיות וטבעיות, שחלקם באמת מרהיבים, נגישים בקלות מהעיר ריו דה ז'נרו ולא כדאי לפספס. נוסדה על ידי araribóia, ראש הטופי-גוארני שעזר פורטוגזית להדוף את הפולשים הצרפתיים, היא העיר הברזילאית היחידה שהוקמה על ידי מנהיג מקומי.

רחוק מהעיר ריו דה ז'נרו, האזורים של העניין התיירותי הגדול ביותר במדינה הם אי עשיר בCosta Verde (החוף ירוק), Região das Baixadas Litorâneas, הידוע גם בקוסטה לעשות סול (חוף השמש) בית לחופים ו אגמים, וRegião Serrana (אזורים הרריים) בחלק הפנימי של המדינה, בית גבעות, הרים, ויערות הירוקים.

שמו של Costa Verde משקף יערות הגשם השופע שלה תוך קוסטה לעשות סול נקרא כך בגלל החופים ברמה עולמית הרבים באזור.החוף הירוק הוא ביתם של יעדי ציון דרך כגון Ilha Grande, פאראטי, ואנגרה דוס רייס, עם הפארקים של המדינה אקולוגית יפים כמו Parque Nacional da סרה דה Bocaina.Costa Verde מציג אלמנטים רבים של יופיו של הטבע בברזיל בניגוד מוחלט אחד עם השני, שיש בצד אחד של האוקיינוס וישירות מולו, הרים מיוערים שופעים להפליא.

אנגרה דוס רייס היא מפורסמת בחופים היפים שלה ואיים רבים שפלפל המים הצלולים, החל אידיליות החוף השוממה לשטחים מתוחכמים של פיתוח.המפורסם ביותר וחגג של אלה הוא Ilha Grande, או "אי גדול", שבו חופים ציוריים לפגוש יער שופע האטלנטי וברים רגועים, מסעדות ובתי קפה. מבקרים יכולים ליהנות מטיולי סירה ויכטה סביב האזור ולבחון חיים ימיים מגוונים.באנגרה דוס רייס עצמו אטרקציות כולל את המרכז ההיסטורי, בתים קולוניאליים, מנזרים, כנסיות ומסעדות מקסימות.

העיר הקולוניאלית העתיקה של פראטי היא חוויה בזמן נסיעה: עם למעלה מ 400 שנים של ההיסטוריה וארכיטקטורה יפה השוכן ברחובות המרוצפים שלה, היא ביתם של כמה החופים הזהובים ואידילי ביותר במדינה, כולל Trindade החוף וסונו החוף עם מים צלולים אידיאליים לשחייה וצלילה. ישנם גם מפלים מענגים מרחק קטן מהעיר הראשית.


קוסטה לעשות סול, עם למעלה מ -100 קילומטר של החופים, ידוע גם בשם Região דוס לאגוס, או אזור של האגמים, לאחר האגמים ולגונות רבים מצאו שם. כאן, Cabo Frio השלום, Arraial המבודד לעשות Cabo, Búzios אי פעם השיק, והון הגלישה של ברזיל Saquarema הם רק חלק הרבה מקומות נהדרים, שמציע חופים מדהימים, נופים ציוריים, ובילוי נהדר.


ידוע כעיר הבירה של ברזיל של גולש, Saquarema הוא כ -100 קילומטר מריו דה ז'נרו. אזור זה היה מיושב במקור על ידי שבטי ילידי Tamoio של דייגים, שהתמחו ברכיכות, קל למצוא בגלל הגאוגרפיה של אזור החוף זה. הנה, יש 60 קילומטר של קו החוף כדי לחקור, ו -12 חופים לגלישה חובבי לבחירה.

Araruama הוא העיר הגדולה ביותר בRegião דוס לאגוס, הבית למסחר תוסס, תפקיד מתרחב בחיי המדינה, ואגם araruama המפורסם, אידיאלי לגונה לגלישת רוח. גם בAraruama היא סקה Praia היפה ועדיין סוד, חוף חול לבן ארוך יותר ויותר פופולריים בקרב אלה שנהנים מחופים מפותחים, טבעיים ועדיין רוצים להישאר קרוב לעיר ריו דה ז'נרו.

Cabo Frio, הממוקם כשעתיים מהעיר ריו דה ז'נרו, מפורסם בחופי הים שלה, דיונות חול לבנים והמבצר ההיסטורי המשמעותי "Forte de São מתיאוס." יש קבוצה של איים פופולרית עבור אלה פיתו ידי קוריוזים וקסמיו של כפר דייגים הקטן שבו אפשר לקנות מגוון רחב של מאכלי ים טעים מאוד, כמו גם לעסוק בזמן האחרון אהב היטב של דיג חובב או מקצועי. Cabo Frio הוא גם אחת הערים החשובות ביותר לאופנת החוף בארץ.

ריו das Ostras מתגאה בתקופה ארוכה של קו החוף נקי, רגוע, מורכבת מהחופים קסומים 15, אידיאלית לגולשים. מבקרים ליהנות מהמגוון הרחב של ברים, מסעדות וקיוסקים המציעים מטבח מקומי טעים מאוד, כמו גם לגונות, פארקים ושמורות כי הם עשירים בחי והצומח.העיר גם מקבלת פסטיבל הג'אז שנתי מפורסם.

Arraial לעשות Cabo מציע כמה אתרי הצלילה הטובות ביותר בברזיל, עם השפע של סירות צלילה שיצא לחופים אידיאליים לגלישת הרפתקאות דיג מתחת למים מודרכים.Reserva Extrativista Marinha דה Arraial לעשות Cabo (כרייה ימית מרכזי של Arraial לעשות Cabo) הוא אזור מדהים אקולוגי באזור, מאוכלס על ידי קהילות דייגים מסורתיות.

שהתפרסם מאז שנתי ה -70 על ידי שחקנית הצרפתית בריז'יט בארדו, נקודה חמה חובה לבקר ומגרש משחקים לאמידים הוא בוזיוס המהוללת, בדרך כלל נקראת פשוט "Búzios." עם חופים יפים וחיי לילה הגדולים הזה הוא עיירת החוף האופנתית של היום, מושך מגוון רחב של Cariocas ומבקרים בינלאומיים לקו החוף הנופי שלה.חיי לילה התוססים ואלגנטיים מתגאה מבחר אקלקטי של ברים, מסעדות ומועדונים מה שהופך את Búzios המיקום האידיאלי לחופשה מקסים ומפואר.

Macae הוא אחד המחוזות המשגשגים ביותר בריו דה ז'נרו, קבלת רמה גבוהה של תיירות עסקית כתוצאה מתעשיית הנפט בים שלה. היא מארחת את הכנס הדו-שנתי לברזיל Offshore נפט וגז אשר מביא יחד כ -800 מציגים. בעיר יש גם אזורים של יופי טבעי נהדר, כוללים חופים, פארקים לאומיים, איים, לגונות החוף, הרים, מפלי מים ומקדשי טבע.


Região Serrana, הוא אזור הררי בית לעיר חשובה מבחינה היסטורית של פטרופוליס, בהון נקודה אחת של ברזיל, ונובה Friburgo המקסים.Região Serrana מציע למטיילי ההוד של הרי סרה דוס Órgãos, ובשל האקלים המתון שלה, אזור זה מושך אליו מבקרים רבים בכל ימות שנה.


פטרופוליס, אחד המקומות ההרריים הפופולריים והמדהים ביותר של ריו מדינה, והוא מכונה חיבה כל' קיסרי העיר ', כי המלך Dom Pedro II עשה את זה בבית שלו. הוא מוקף באוקיינוס האטלנטי יער וקטניות עם אמנות, מוסיקה, ריקוד, תרבות ומסורת עשירים.

Teresopolis, השוכן מעל רכס הרים מרהיב, פוקד לאוויר צח, קריר ופארקים טבעיים יפים, מלא בצמחייה, בעלי חיים ומעיינות מגוונים.מלאכה מתוקה, בגדים ושוק גסטרונומיה גם מתקיים בכל סוף שבוע.

נובה Friburgo, ממוסגר על ידי היער האטלנטי, מציע מגוון רחב של טיולים וטרקים לחוות מפלים, הרים, נחלים ושמורות סביבתיות. כמו כן הוא אהב גם לPousadas באיכות גבוהה, המסעדות וגסטרונומיה - כוללים פונדו ומחבתות וסירים חשמליים, גבינת עזים, עוגיות ושוקולדים תוצרת בית.

Cachoeiras דה Macacu נקרא על שמו של מפלים רבים והיפים (cachoeiras) של האזור, והרוויח את העיר בתואר "העיר בריאות-נופש." מקום ייחודי זה ממוקם בSerrana Região, פחות מ -90 קילומטר מהבירה.עיר עם "המפלים" המילה בשמו מעוררת דימויים ותחושות של שלום ושלווה.

ממוקם ב'העמק של קפה ', העיירה ההררית ההרמונית של מיגל פריירה יושבת בגובה של 618m, והוא מוקף בהרים הירוקים של הפנים של ברזיל. יש יגל פריירה רמת חמצן מאוזן וגבוהה, זה נותן אקלים נפלא בכל ימות השנה. ידוע באקלים והעסיסי שלה, העיר הזאת הוכרזה נופש אקלים, ועכשיו הוא נחשב באופן רשמי כאקלים 3 הכי טוב בעולם, 2 הטוב ביותר בברזיל, והטוב ביותר במדינה של ריו דה ז'נרו.


לאורך ריו דה ז'נרו המדינה, היערות הטרופיים וסבים-טרופיים של Atlantica מאטה הם רוחשת מגוון ביולוגי. מיני נציגו של חי וצומח מינים להפוך Região Serrana אחד המגוון ביותר על פני כדור הארץ.


למי שמגיע לריו דה ז'נרו ורוצים לחוות צד נוסף באזור, יש הרבה יעדים סמוכים מציעים מגוון של אטרקציות וקלות הגיעו לסיור של יום אחד או לסוף שבוע.

מקומות פחות ידועים כגון das ריו Ostras ומפלי המים של Cachoeiras דה Macacu הם מקומות נפלאים לבקר והופכים להיות יותר ויותר פופולרי עם שני מבקרים ברזילאים ובינלאומיים כאחד.

תעשיית התיירות של ריו מתפתחת כל הזמן והוא מרכיב בסיסי של הפיתוח בר-קיימא והפורה של המדינה. יש מספר לא מבוטל של חברות המוקדשים לנסיעות ברחבי המדינה שחלקם מציע טיולים הרפתקנים,, בעוד אחרים מתמקדים בטבע וחינוך סביבתי או פינוק החוף high-end. כדי להבטיח שהפונקציות בדרך של שיתוף פעולה ויעילה בתעשיית התיירות, מוסדות ציבור רבים לפקח תשתית עסקית חשובה כדי להקל על האינטראקציה בין ארגונים ולקדם את החשיפה.