ספורט

Cariocas אוהב ספורט - מכדורגל למצנחי רחיפה, וכל מה שביניהם. כל החוף, יער וגוף של מים בריו דה ז'ניירו מעידים על כך שCariocas נמצא בעיצומו של אהבה-פרשה מתמשכת עם ספורט וכושר.


I LOVE RIO בוחן את בילויי הספורט של הרים, החופים, הים ואוויר, מתן ייעוץ וטיפים על איך להיות מעורבים, כמו גם סיפורים מרתקים ועצות שימושיות. ספורט מקצועי והפופולרי מכוסים לצד מגמות מודרניות כגון רפויה-בטנה והנעת סטנד-אפ, כמו גם מידע על טיולים, שיעורים, קבוצות מקומיות, חדרי כושר ואירועים תחרותיים.


תמונות ריו דה ז'נרו

עירוניות כושר המגוון ביותר בעולם


להיות עיר שטופת שמש התברכה באקלים חם, ריו דה ז'נרו היא המקום המושלם לפיתוח תרבות ספורט מוצק, כאנשים נמשכים לרחובות על ידי הטמפרטורה האופטימלית. ימי שטופי שמש, חום, ואופקים כחולים נוצרו תרבות בעוצמה חיצונית, שבו פעילויות ספורט ולשחק תפקיד חשוב בחייו של כל יום בעיר.


חופים לשחייה, יערות לטיולים רגליים, והרים לטיפוס להפוך של ריו דה ז'נרו אחד, מכוני הכושר הגדולים ביותר הכיף ביותר, המגוונים ביותר, באוויר פתוח בעולם. אירועי ספורט ברחבי העיר הם הסביבה האידיאלית לCariocas לשלב התשוקה שלהם לספורט עם הנטייה שלהם למפגש חברתי והמחזה הגרנדיוזי.


אנשים מכל הגילים לאסוף לאורך חופי חופים רבים, ביום ובלילה, ששיחקו כל הסוג של ספורט - גלישה, כדורגל החופים, כדורעף, מטח רגל, התעמלות, ריצה, ואפילו לשקול הרמת, רק כדי שם כמה. בני נוער ללמוד כדורגל לאורך כל החופים, ואילו הזקנים ליהנות חדרי כושר ופעילות גופני ללא תשלום באדיבות כיתות של משטרת מחוז של העיר.

מים הכחולים להמריץ במהלך היום, ולהפנט בשקיעה - תמיד בברכה גולשים, דיירי גוף, שחיינים, צוללנים ו.החולות הלבנות של מאה חופים מרגישים כמו קטיפה בעת ששיחקו מטח, כדורעף החופים, פרסקו כדור, כדורגל החופים, וכל altinha של ריו הזמן האהוב על הספורט .

יערות עירוניים ירוקים הם בית למפלים יפים, אגמים קטנים, ושבילים עוברים דרך כמה מהמערכות האקולוגיות העשירות ביותר על פני כדור הארץ - העשירה של צמחייה, בעלי חיים, ובפינות נשכחים של יערות גשם האטלנטי. אגמים ולגונות משקפים את קו הרקיע, ומתוארים על ידי נתיבים עשו רק לרכיבה על אופניים, החלקה על הקרח, ריצה, ריצה ו-- עם לא אחר מאשר אף הרגע עצמו.

גבעות טרשים מזמינים את הרוק-מטפסים להרוויח נוף זכות של נופים מדהימים, איים, ונקודתי מבט ייחודיות של העיר שמתחת. פסגות כל כך פתוחות וגבוהות כדי לתת התחושה של טיסה - למטיילים, או לאמיצים שיקפצו ולתלות את הגלישה בסמוך לציפורים הטרופית שבבעלותם השמיים של ריו.


כמרחב ציבורי ודמוקרטי, החופים של ריו הם הסביבה האידיאלית לאנשים מכל הרקע החברתי והיכולות לבוא יחד וליהנות מספורט בילויים. ששים פשוט לשבת ולספוג את קרני השמש, רוב Cariocas לבחור אירוסין פעילים יותר וניידים עם סביבתם והתאים ופיתח מספר ענפי הספורט שונה כי הם מושלמים לשטח החולי.


ספורט אחד שהוא שיחק כמעט בכל החוף בריו, ללא קשר לגודל ודמוגרפי, הוא "Areia Futebol דה," או כדורגל החופים.בחופים גדולים יותר, כגון "Praia do Flamengo," ובאזורים של האזור המערבי של ריו, יש רשתות וחלקים של החול שהוקדשו לבילוי. Altinha, או "קצת גבוה," הוא משחק שבו הכדורגל הוא עבר באוויר בין חוגים של שחקנים, באמצעות רגליים, שוקיים, ברכיים, כתפיים וראש.כלל הזהב - שהכדור נשאר האוויר כרוך בכל העת - מעניק הספורט את שמה.

עוד ספורט מהולל הוא כדורעף וניתן למצוא בתי משפט המצפה את חוף הים בכל החופים בעיר, שבו אנשי מקצוע וחובבים לבוא להתהדר ולחדד את כישוריהם כמעט.

יש גם מגוון רחב של ספורט על בסיס מים שCariocas ומבקרים נוהרים לחופים של ריו ל. שחיינים להתאסף בקבוצות לשחיות המוניות ותחרויות, ואילו גולשים וגוף-דיירים לקחת למים הסוערים, נקיים משכונת Barra da Tijuca, ומרוחק יותר לRecreio הסמוך - כמו גם את החופים האופנתיים של המחוזות של קופקבנה, איפנמהובלון.

כרגע, משוט סטנד-אפ הוא הבילוי האופנתי המים בריו: ספורט שכרוך בעמידה בלוח תוך שימוש בהנעה לגלוש דרך הגלים.הפעילות מציעה תרגיל שקט מלווה בנופים ייחודיים של הנוף הטבעי, קלים להתאמן וגם מהנים באגמים ולגונות.

כבר לא קשור לתרבות המאצ'ו והמורדת של שנות ה -70 ושנתי ה -80, Surf הסטנדרטי עדיין חלק חשוב מתרבות הנגד של ריו - וגדל הבא גדול בשל החופים מדהימים נבלעו על ידי העיר. קבוצות גלישה מקומיות להקדיש זמן ומאמצים כדי ליצור תחרויות להפגיש אלופי גלישה לאומיים ובינלאומיים לאורך החופים המפורסמים של ריו.


החופים מייצגים את אחד האטרקציה התיירותית העיקרית של ריו, והמקומיים לעשות שימוש גדול שלהם. ובכל זאת, יש כדורגל הבא הגבוהה ביותר בתרבות הכללית קריוקה ספורט - מושרשת עמוק במוחם של אנשים, היא גדלה להיות חלק מחיי היומיום. זה הוא ללא ספק הספורט מוערך ביותר בברזיל, וריו דה ז'נרו היא לא יוצא מן הכלל.


יש כדורגל אופייני המיוחדת של התגברות על הבדלים חברתיים, וניתן לשחק כמעט בכל מקום - אולי הסיבה לכך שהוא הפך כל כך פופולרי בעולם כפי שהוא עשה. למעשה, בשכונות עוני כמו בפרברים יוקרתיים, אירועי הספורט העיקריים סובבים סביבו.

כדורגל היה חלק מרכזי בתרבות ברזילאית מאז ההגירה שלה מאנגליה בשינה 1894. כמו כן חלק מהסיבה לפופולריות של הספורט ושכיחות היא העובדה שהוא נגיש מאוד, וניתן לשחק במגוון רחב של terrains. Cariocas ניתן לראות השחזת הכישורים שלהם עם הכדור ברחבי העיר, מחופי חולייה לנתיבים המפותלים של שכונות העוני.

ריו הוא ביתם של כמה קבוצות הכדורגל הידועות ביותר ונתמכות בברזיל, שמשחקים מתארחים באצטדיון המרקנה האייקונים לאורך כל השנה.

ישנן מספר אליפויות שCariocas מעקב, מחזיקות בריתות לוהטות עם צוותי שונים."Campeonato דה Futebol קריוקה," או אליפות כדורגל קריוקה, היא תחרות מדינת ריו דה ז'נרו, שקיימת תחת מסווה זה או אחר מאז 1906. צוותי הפופולריים והמוצלחים ביותר הם פלמנגו, Botafogo, ואסקו וFluminense.

גביע המדינה החשוב ביותר נקרא "Campeonato Brasileiro," או אליפות ברזילאית, הידוע בכינוי "Brasileirão", שנוצר בשנת 1959 ויש לו ארבע חטיבות."הגביע הברזילאי," או ברזילאי בגביע, נוסד בשנת 1989, ויש לו מספר גדול יותר של צוותי המייצגים חתך רחב יותר של מדינות במדינה. אלופות של שני תחרויות הארציות אלה מובטחות מקום ב" הגביע ליברטדורס דה אמריקה ", או חירותו בגביע של אמריקה.

גרסת החוף של הכדורגל נותרת פופולרית במיוחד, עם העיר המשמשת כמאחורי קלעים יפים לתחרויות בינלאומיות רבות.


הטופוגרפיה המגוונת להפליא של ריו והנוף משאיל את עצמו למגוון רחב של פעילויות ספורט.היערות וההרים מציעים הזדמנויות גדולות לספורט הליכה, טיפוס וסיבולת.


לאורך הפארקים, בעיקר על "אטרו לעשות פלמנגו," או פלמנגו פרק, המוני רצים, הליכונים הדוקים-חבל, מרימי משקל, מחליקים ורוכבי אופניים להתאסף לשרירים שלהם ולהזיע משם הלחצים של היום. ריצות תחרותיות מאורגנות באופן קבוע ברחבי העיר כדי להפגיש את הנתחים הגדולים של חובבי כושר.

קפוארה היא צורה של אמנות וספורט המשלב לחימה, ריקוד, מוסיקה ומשחק ומבוצעת לזמרת וכלי קשה. הוא נוצר בתחילת המאה ה -16 על ידי עבדים ברזילאים ממוצא אפריקני, כדרך של מיסוך טכניקות לחימה על ידי הסתרתם בתנועות ריקוד. בסוף 2,014 היא ניתנה האו"ם מעמד מורשת תרבותית.

מכוני כושר פרטיים ומועדוני ספורט בשפע, המספקים מגוון רחב של ציוד וכיתות כדי לספק לכל טעם כושר.העיר עצמה מקדמת אורח חיים פעילים לתושביה, באמצעות מסעות פרסום המדגישים את הערך של ריו ככלי יקר כדי להישאר בריא.

עשרות חדרי כושר הציבוריים לקשישים ממוקמים ברחבי העיר בהרבה פארקים, גנים, ואפילו לאורך החופים: הממשלה השקיעה ביוזמות בריאות וספורט מוצלחות כדי לשפר את הכושר של אוכלוסייתה, הקמת חדרי כושר חיצוני בחינם ומשקל גוף ב פארקים וקהילות, לעודד ולהרחיב את הגישה לתרגול כושר ופנאי.


ריו דה ז'נרו היא עיר גדולה, המשתרע דרך שטח של מעל 4400 קילומטרים רבועים שנבנו ממש ליד החוף, עם לגונות רבות, וליד גבעות נפלאות, יערות, ותצורות סלעי - אז, אין זה מפתיע כי רכיבה על אופניים הוא כל כך הרבה הערכה בקרב Cariocas, והמדינה בנתה יותר מ 360 קילומטר של שבילי אופניים עירוניים, שרבים מהם לחצות כמה התצוגות הנחשקות ביותר בעיר וסביבותיה.


כחלק מהספורט הם גם נהדרים לצפות, הם הופכים לאירועים חשובים תיירותיים - כדורעף, יכטות, מרוצות מכוניות, אומנויות לחימה, ג'יו ג'יטסו, וקפוארה תמיד למשוך את תשומת הלב של Cariocas ומבקרים כאחד.


היום, ריו דה ז'נרו נחשבת לאחת מבירות הספורט של העולם - ארחה הלביאות של ספורט תחרות בינלאומית, כמו גם מתן קרקע פורה לזרם בלתי פוסק של אירועים ופעילויות.


להכיר את מחויבותה של ריו לספורט וכושר, העיר אירחה בלתי נשכח לגביע העולם בשנת 2014 ונבחרה כזירה למשחקים האולימפיים היוקרתיים ביותר של שנת 2016. העיר מארחת את ריו ספורט הצג השנתי, יריד לציוד ספורט, שירותים, חדרי כושר ומועדונים.

בשנת 2015, המדינה ארחה מספר אירועי ספורט לזכר השנה 450 של ריו קיום, כוללים ריצות ארוכות, וההזדמנות להתנסות 14 אירועי ספורט ופנאי שונים ברחבי החוף בין המחוזות של Leme וRecreio דוס Bandeirantes.

בכל שנה, העיר מארחת גם את אליפות העולם של קפוארה, שנהנתה מההשתתפות של שבעה עשר מדינות.התחרות מציעה אמני קפוארה ההזדמנות להציג את הכשרון שלהם לקהל רחב יותר, ולקבל מבוקשים ביותר להכרה בינלאומית.

"Desafio דה פז" (האתגר של שלום) הם אירועי ספורט המתקיימים ברחובות הצדדיים של שכונות העוני המפורסמים ביותר של ריו, בהנחיית Afroreggae בעל שם העולמי Grupo התרבות (הקבוצה התרבותית Afroreggae).


Desafio דה פז הפך לחלק יקר של ספורט לוח השנה של העיר, אירוח מגוון רחב של אירועים בקהילות ברחבי המטרופולין. בבסיס הפרויקט הוא הרצון לקדם את השלום ואת הפירות תרבות וספורט שסביבה חברתית שלווה מציעה.


ספורט נופש פופולרי שמקורו בשכונות עוני הוא עפיפונים. תושבים צעירים ומבוגרים בילו שנים לשכלל את אמנות בניית עפיפונים וניהול תחרויות בשמיים.

ריו דה ז'נרו היא שטוף שמש וחמה, באופן טבעי מזמין לצאת ולהתאמן בספורט - מזמין את העיר משתרעת בעולם לכל מי שרוצה לשחק.