תיירות

מידע תיירות וייעוץ על חלק מהסיורים, הטיולים, הטיולים הטובים ביותר, ותכשיטים קטנים ידועים ברחבי העיר מונחים חשופים למבקרים בעיר. אני אוהב את RIO מביא טיפים מפורטים ומקצועיים על איך ליהנות מטוב ביותר הנופים המגוונים - הרים, חופים, פארקים, ועוד.מהזדמנות צילום המושלמת, לדרך הטובה ביותר לבלות יום גשום בריו, כמו גם שיעורים וטיולים.


אתרים מפורסמים ככל אוצרות קטין וכמעט לא ידועות מתגלים והציגו. מידע מפורט על איך להגיע לכל חלק של ריו, או איפה למצוא את המדריכים הטובים ביותר, מוצע בכל רחבי הפורטל.


תמונות ריו דה ז'נרו

עולם מורשת ואתר מורשת


מפורסם בעולם לחופים, הקרנבל שלה, ואת הפסל האיקוני של ישו הגואל, ריו דה ז'נרו היא עיר עשירה בהיסטוריה, תרבות, מסורת, וטבע שהולכים הרבה מעבר למה שידוע. כולם יכולים להיות מצאו חופים מדהימים, הרי מונוליטי, מפלים, יערות עירוניים נגעו, איים, ואפילו אגמים בתוך גבולות העיר של ריו.


מבצרים צבאיים, כנסיות יפות, מוזיאונים, מבנים היסטוריים, ומרכזי תרבות הפזורים ברחבי שכונות שונות מאוד זו מזו, מספרים את סיפורה של עיר עשירה כמו בנשמה כפי שהוא ביופי, ולספק בנוסף מרתק לטבע המרהיב של ריו.


שם על ידי מורשת העולמית של אונסק"ו ואתר מורשת בשנת 2012, זכה בתואר המוסד לריו דה ז'נרו בהכרה בדרך יוצאת דופן ההגדרות הטבעית של העיר להתמזג עם הנוף העירוני, ובהכרה ביופי המגוון ויוצא דופן שלה.

בהמשך להדגשה כמה ציוני דרך מקומיות, כגון פסל ישו, חוף קופקבנה, גנים הבוטניים, יער Tijuca, ומבצרים הצבאיים, אונסק"ו הכיר גם את ההשראה האמנותית המתמשכת שריו דה ז'נרו ניתנת לנגנים, גננים, ואמנים לאורך השנים .


ציוני הדרך המפורסמות ביותר בריו הם הפסל של ישו הגואל, וסוכר הלחם - סימנים איקונים של ריו דה ז'נרו לכמעט מאה שנה. עם זאת, העיר מציעה אטרקציות רבות אחרות, כי בעוד לא מפורסם כמו, יכול להיות בלתי נשכחת באותה מידה.


סמל העולם של ריו דה ז'ניירו, פסל ישו הגבוה 30 מטר עומד על הר קורקובדו, בפרק הלאומי Tijuca היער. מבקרים יכולים להגיע הפסל באמצעות מעליות פנורמי ולבקר בקפלה שהוקמה בבסיס האנדרטה.

מול הפסל, ימנית על הפתיחה של מפרץ Guanabara, ועולה כמעט 400 מטרים, הר סוכר הלחם הוא אחד חזיונות החתימה של ריו דה ז'נרו. היווצרות סלעית נפלאה זה נותנת את כל המבקרים את ההזדמנות לקצת נוף וחוויות נפלאים. מטיילים יכול לחקור הגבהים מונוליטי ומבקרים יכולים לנסוע דרך רכבל תקין לחלק העליון של ההר, לאחד מהנופים מדהימים ביותר ביבשת, כוללים תצוגות אוויריות של העיר ניטרוי, ישו הגואל וחוף קופקבנה - אחר עיקרי ציון דרך בעיר.

אחד החופים הפופולריים ביותר בעולם, חוף קופקבנה הוא בית להצעה רחבה של מסעדות, ברים, חנויות, בוטיקי אופנה, תיאטראות, גלריות ומופעים - עם האטרקציה העיקרית כאן להיות האוקיינוס הכחול והצלול וכל הפעילות שהיא מאפשרת , כגון ספורט ימי והחוף, ריצה, רכיבה על אופניים, או פשוט מרגיע על החול הדק ונהנה מהנוף.

בקרבת מקום, איפנמה היא מרכז יקום דלוקס של ריו - האהוב על משוררים, מוזיקאים ומיליוני מבקרים, שכונה זו היא ביתם של אחד החופים העירוניים הטובים ביותר בעולם והמקום לכמה מהחנויות, בוטיקים המפורסמים וזוהרים ביותרוגלריות בארץ. זה מקום נפלא ליהנות מהנוף, כמו הר Morro Dois Irmaos, מים בצבע הטורקיז וצופי החוף היפים.

ממוקם באחד האזורים הנגישים והתיירותיים ביותר של ריו, הר Morro Dois Irmaos לא ביקר לעתים קרובות, אבל מציע נוף נהדר של המחוזות תוך איפנמה ולבלון, ישירות מולו, איי Cagarras להפוך לחצי גדול סיור ויום מציע נוף ייחודי של העיר. ארכיפלג זה, הממוקם רק כמה קילומטרים מחוף איפנמה, הוא מקום נהדר לבקר בחיפוש של מפגש קרוב עם טבע והמגוון הביולוגי בברזיל.כמקלט חיות בר, מינים רבים של בעלי חיים ימיים, מהמים או האוויר, ניתן לראות כאן.


היום, יותר מ -1.6 מיליון בני אדם מדי שנה לבקר ריו, ואילו תיירות בריו דה ז'ניירו שגשגה במשך מאה שנים, מה שמשך את המבקרים בעיר התפתח באופן דרמטי. במקור, סוכר הלחם לא היה נגיש באמצעות רכבל, פסל ישו לא היה קיים על הר קורקובדו, והחופים נראו מסוכנים ורק משמש לאמבטיות טיפוליות. דברים בטוחים השתנו - עדיין, מקומות נפלאים עדיין רבים נותרו כמעט שלא נחקרו על ידי המבקרים של היום.


אנשים מכל רחבי העולם נמשכים והוקסמו התערובת הייחודית של החופים, הרים, פארקים, תרבות וסגנון חיים, שכולם סיפקו השראה לצורות רבות של אמנות, ספרות, שירה ומוסיקה.

מוזיאונים, גלריות ותיאטראות מוקפים נוף דרמטי במיוחד בו הטבע פוגש מטרופולין עירוני וכושר ההמצאה הבולטת של שכונות עוני.המערך של אכסניות ודירות עושה ביקורים נוחים ומהנים כ, בעוד מגוון רחב של אפשרויות תחבורה לאפשר למבקרים רבים דרכים קלים לגלות ולחוות את העיר.


ממרומי ההרים של ריו אחד לא יכול לקחת בנוף מרהיב של הנוף העירוני שמסביב וללכוד גומלין המרקם שלה - בין הרים וים, יער ועיר, זוהר שחקים ושכונות עוני רחב ידיים - בדרך שקשה לדמיין מהקרקע.


סוכר לחם, קורקובדו וDois Irmaos הוא בין המפורסם ביותר של מדרונות אלה, תוך Pedra דה Gavea מציע טיול קצת יותר מאומץ עם נוף עוצר באותה מידה.

הפארק הלאומי Tijuca הוא אחד היערות הגדולים העירוניים בעולם, הממוקמים קרוב מאוד ללבו של ריו. עשיר של גבעות טרשים והרים קטנים, היא מציעה טיולים מלהיב לאורך תלולים סדקים ושבילים נסתרים, המאפשר ליהנות מהפסקות מפל או להתפעל מבעלי החיים האקזוטיים, הגפנים ג'ונגל, מזדקרות תצורות סלע וחיות בר אנדמיות.מהפסגות ההרריות מבקרים יכולים לראות את הרוחב ומרחבים הגדולים של היער, ולקחת בפיקוד פנורמה של העיר שמתחת.

יש ריו שפע יוצא דופן של מרחבים ירוקים גדולים, כוללים פארקים בעיר, ביערות ובפארקי מדינה. לאורך החוף בין Botafogo וCentro הוא מרחב ירוק שנקרא "Parque לעשות פלמנגו," או פלמנגו הפארק. עצים גדולים, אקזוטיים קו הנתיב שבו ניתן למצוא אנשים רצים, פעילות גופנית, החלקה על הקרח, רכיבה על אופניים, הליכה או פשוט מרגיע.

למתנשא עצים ומינים אקזוטיים, "Jardim Botânico," או הגן בוטני, הוא המיקום האידיאלי. נוצרו בשנת 1808 על ידי משפחת המלוכה בעיקר לגידול של צמחים טיפוליים ורפואיים, הגן והחממות עכשיו לארח מבחר מרשים מגוון של צמחים - תבלינים אוריינטליים, כגון וניל וקינמון, ירקות מפורטוגל וגיאנה, וצמחים, עצים וקקטוסים מכל רחבי הגלובוס.

"Parque Natural העירוני דה Marapendi," או Marapendi הפארק עירוני, נגיש דרך האזור המערבי של ריו, מספק לאורחים עם מערך של פעילויות, כולל טיולים, פיקניקים ומשתובבים במגרשי המשחקים."אגואה דה Marapendi," או Marapendi Lagoon, ממוקם במחוז Barra da Tijuca עשיר בנופים, מים צלולים ומערך של ציפורים וחיות ברות. מבקרים יכולים ליהנות גם שיט בסירה נופי לאורך האגם.

הלגונה המפורסמת ביותר בעיר היא "Lagoa רודריגו דה פרייטס," ידוע גם בשם "הלב של ריו דה ז'נרו." Lake Placid זהו מקום מצוין ליהנות מהנופים של העיר, כמו גם לפעילות גופנית ולתרגל את כל סוגי ספורט ימי ויבשתי.מחתירה, רכיבה על אופניים ל, טרקים, ריצה או תרגול יוגה ושיזוף, הדרך המקיפה את הלגונה מציעה אפשרויות רבות להירגע ולעבוד, ליהנות מהימים בדרך כלל הטריים ובהירים בריו.


כתזכורת יקרה של ההיסטוריה, תרבות, ואבולוציה העשירה של ריו דה ז'ניירו, מספר המבצרים הצבאיים להעשיר את החופים ואת קו הרקיע של העיר, כמו גם עשרות כנסיות ומונומנטים פזורים בעשרות מחוזות.


קתדרלת האייקונים וייחודית באמת דה סאו סבסטיאו לעשות ריו דה ז'נרו היא בניין בית מאוד מודרני ומרהיב לאמונה של אנשי קריוקה ואלפי מבקרים שמוצאים בעיצוב הקסום שלה, תגמולים הסוד של אמנות ואור שמש. מפורסם לצורה חרוטית ואמנות הזכוכית הצבועות בחלונות שלה שתלכנה מהרצפה לתקרה ויוצר צלב, זו פנינה של האדריכלות ממוקמת במרכז הפיננסי של העיר, שבו פתחה את שעריו לעולם ב 70 של. עם מעמד מקום ל20,000 אנשים, זה יכול להיות שטבע בקלות כאחד מהמקדשים הגדולים ביותר בדרום אמריקה.

לא רחוק, בין החופים של קופקבנה וArpoador עומד קופקבנה Fort, באומץ מול האוקיינוס האטלנטי. נבנה בשנת 1914, בונקר המזוין הזה שמר החופים של ריו עד מנוטרל להגנת החוף בשינה 1987, אך מבקרים עדיין יכולים להעריץ את הכוח מקירותיו ותותחי קרופ שהגנו עליו. כיום הוא משמש כמוזיאון להיסטוריה של צבא וזה נותן למבקרים תצפיות יפות של החופים והמפרץ כולו, כפי שהמיקום שלה היה אסטרטגי הרים לפקח על האזור עם 360 ° חזון.

"Parque Lage" היפה ומשמעותי מבחינה היסטורית בפאתי המחוז של Jardim Botânico הוא ציון דרך היסטורית מרכזי מתקופת הקולוניזציה ברזילאית, ובית לגינה יפה.הארמון במראה מציג את היופי המתוחכם של אדריכלות המאה ה -19 המוקדמת, זה לצד זה עם אמנות עכשווית מ" Escola de Artes Visuais ", בית הספר לאמנות חזותית.


ריו דה ז'נרו כבר לשבחים בעשורים האחרונים על תרומתה לעולם האמנותי. זה נובע בחלקו השקעה ממשלתית בגלריות ובתערוכות ברחבי העיר."Museu de Arte לעשות ריו," או מוזיאון לאמנות ריו, נחנך בשנת 2013, ומארח תערוכות ואירועים מענגים לאורך כל השנה."Museu de Arte Moderna," או המוזיאון לאמנות מודרנית, כמו גם את "בנקו התרבות Centro do Brasil," או הבנק של מרכז תרבות ברזיל, גם לתזמן תערוכות בינלאומיות מוכרות בכל ימות השנה.


היבט נוסף של הרפרטואר התרבותי של ריו הוא התיאטרון שלה, והערכת הנרחבת של אמנויות במה."תיאטרו העירוני," או התיאטרון עירוני ", הוא אחד מהמבנים הבולטים ביותר בעיר. שנבנה בסגנון הבארוק בשנת 1909, זה בעיקר מציג קונצרטים, אופרות קלאסיות ובלט, כמו גם כמה תיאטרון מוסיקלי.


חיי הלילה של ריו הוא מלא ייחודי וקבלה - קבלת פנים לאנשי חיקה של כל הטעמים, רקעים והאוריינטציות. הוא מלא תשוקה לחיים, אושר, מוסיקה תוססת, קשת של צבעים, ונצנצים.


ידוע בקשתות הלבנות שמסמנות את הכניסה לרובע הבוהמי של ריו, והבית לצעדים רעפים בהיר שעולים לשכונה של סנטה תרזה, לאפה היא דומה לשום מקום אחר בעולם. דוכנים צבעוניים מכירת קוקטיילים, בירות ופלפל אוכל רחוב השבילים, ואילו הכבישים מכוסים ברים מקרינים מוסיקה תוססת, מסורתית, כגון סמבה, forró ופאנק.

ניתן למצוא מוסדות מסוגננים ומתוחכמים במחוזות של קופקבנה, איפנמה ולבלון, ואילו פלפל ברים וריבועים בכל שכונה, הומה המוזיקה ופטפוט המאושרים של תושבי ריו.


כמו תעשיית הלינה סביר הרחיבה בריו, הבעלים עבדו ללא לאות כדי להפוך את מפעליהם כמקסימים וייחודי ככל האפשר. הם נוטים ליצור אווירה מרגשת, משופרת על ידי התרומות של ברים משותפים, חדרים ומטבחי חיים.


ישנם גם מספר לא מבוטל של אירוח יוקרתי זמין בעיר. ניתן למצוא כמה ממלונות plushest במחוזות האופנתיים של קופקבנה, איפנמה ולבלון, המספק לאורחים מטבח גורמה, בריכות שחייה, ברים, סאונות ושירותי עיסוי.

ציון דרך קופקבנה פאלאס הוא בחלק העליון של הרשימה של דרום אמריקה של מלונות 5 כוכבים, וזה בהחלט חובה לראות בריו דה ז'ניירו. זה פתח את שעריו לתיירים מכל רחבי העולם בשנת 1923, ומאז היא נתקעה כמה מהמבקרים העשירים והמפורסמים ביותר בבירת קריוקה, כגון מרילין מונרו, ליידי דיאנה ולוצ'אנו פבארוטי, עד כמה שם.

עבור אלה המבקרים ריו בעסק, יש הרבה מלונות מסוגננים ברובע המסחרי ומודרני המתפתח של העיר, Barra de Tijuca. ישנן גם אפשרויות נעימות וזולות מלון פזורים במרכז העיר, והמחוזות המקיפים אותו, כגון קאטט, פלמנגו, ולפה.

אפשרות נוספת היא השכרת דירה נעימה. עם הגעתו של כמה העסק מקוון מצליח ביותר, חל זינוק חסר תקדים בכל נופשים של סוג זה. מטיילים יכולים לבחור את ביתם מבית על ידי השכרת חדרים מעוצבים ונעימים באופן מלא בדירות ובתים.


תחבורה ציבורית סיבוב ריו דה ז'נרו הופכת כל חלק של העיר נגישה בקלות.ביקור אותנטי לריו לא יהיה שלם בלי לקחת טרמפ על אחד האוטובוסים מהירים הרכיבה. לחלופין, מטרו הוא מהיר ואמין ולומד מחוזות תיירותיים הפופולריים ביותר בעיר.


השכרת אופניים יכולה להיות אופציה מאוד נעימה, במיוחד ביום שמש. יש שבילי אופניים מעולים לאורך כל המתיחות העיקריות של החוף בבלון, איפנמה, קופקבנה, Leme, Botafogo ופלמנגו. באופן דומה, בשבילים המקיפים את רודריגו דה פרייטס Lagoon, הם אידיאליים לרכיבת אופניים מענגת וציורית.

בין אם זה נסיעה מהירה, ללא תנועה ברחבי העיר, או טיול סיור שהוא בחנות, מוניות קונבנציונליות ורוכב מוטו-מונית כמה מהדרכים היעילה והמלהיבות ביותר לעקוף את העיר.

יכטות ומסוקים גם מציעים דרכים מרגשות לחוות המים הברקת של ריו ואיים נופיים ולקבל נוף פנורמי יפהפה וייחודי של הנוף העירוני. ריו מתגאה אחד עוצר הנשימה והטופוגרפיות ייחודיות של כל עיר בעולם ביותר - הרים, חופים, יערות וגורדי שחקים יתמזגו לאחת אחרת באופנה מהפנטת, המציעים למבקרים נופים עוצרי נשימה מכל זווית כמעט, ואף פעם לא טוב יותר מאשר מלמעלה.